خدمات شبکه در تهران

چرا خدمات شبکه در تهران اهمیت دارد؟. از آنجایی که شرکت‌های بی‌شماری در تهران مشغول به‌کار می‌باشند، استفاده‌از‌ خدمات کامپیوتری اهمیت خاصی برای این شرکت‌ها دارد.شرکت‌ها چه کوچک باشند چه بزرگ، بسته به نیاز خود، به یک شرکت نگهداری یا خدماتی در زمینه سرویس دهنده‌های شبکه نیاز دارند.
این خدمات می‌تواند شامل موارد زیادی از نصب و راه‌اندازی یک شبکه برای شرکت‌ها و موسسات تا نگهداری از یک نرم افزار یا چندین سرور را شامل شود.انتخاب شرکت مناسب جهت نگهداری از تجهیزات شما اهمیت خاصی دارد . شرکت ها بر اساس تجارب خود می تواند به شما در زمینه شبکه کمک و اطلاع رسانی کنند.
شرکت‌های شبکه که در حوزه انفورماتیک فعالیت دارند بسته به نیاز شما خدمات در اختیار شما قرار می‌دهند. این خدمات می‌تواند دربرگیرنده‌ی تمام نیازهای شما با کمترین هزینه باشد. این موضوع یکی موضوعات مهم در مدیریت منابع مالی یک شرکت است.

پشتیبانی شبکه در تهران یکی از خدمات مهم در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه‌های کامپیوتری است. شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، از جمله خدماتی مانند طراحی، نصب، پیکربندی، نگهداری و بهینه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری را ارائه می‌دهند.

این شرکت‌ها می‌توانند به صورت روزانه و در ساعات غیراداری، پایش و نظارت بر شبکه‌های کامپیوتری را انجام دهند و در صورت بروز هر گونه مشکلات فنی، با سرعت بالا آن‌ها را رفع کنند. همچنین، این شرکت‌ها می‌توانند خدمات مختلفی از جمله پشتیبانی فنی و امنیتی، مدیریت دسترسی کاربران به شبکه، پشتیبانی از سرویس‌های شبکه و نیز تهیه و تدارک سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موردنیاز ارائه دهند.

در شهر تهران به عنوان پایتخت کشور، تعداد زیادی شرکت پشتیبانی شبکه وجود دارد که قادرند با داشتن تیم‌های تخصصی و مجرب در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، بهترین راه‌حل‌های فنی و مدیریتی را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در این شهر ارائه دهند. هدف اصلی این شرکت‌ها، حفظ پایداری، بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری شبکه‌های کامپیوتری و در نهایت ارائه خدمات بهتر و بهبود تجربه کاربران است.

 

 

پشتیبانی شبکه کامپیوتری چیست

پشتیبانی شبکه کامپیوتری شامل تمامی فعالیت‌ها و خدماتی است که به منظور حفظ و بهبود عملکرد شبکه کامپیوتری انجام می‌شود. این پشتیبانی شامل مدیریت، نظارت، تعمیر و نگهداری شبکه، دستگاه‌های شبکه و سرویس‌های شبکه است.

در پشتیبانی شبکه، به‌طور کلی، به مسائلی از قبیل رفع خطاهای شبکه، برطرف کردن مشکلات و ارتقای عملکرد شبکه و دستگاه‌های مرتبط با آن، پشتیبانی از سیستم‌های پشتیبانی شبکه و نظارت بر امنیت شبکه، شامل مسائل امنیتی شبکه و ارتباطات شبکه، پشتیبانی از سرویس‌های شبکه مانند پست الکترونیک، فایل سرور، سرور وب و غیره، مدیریت کاربران و اجازه دسترسی به شبکه، پشتیبانی از دستگاه‌های شبکه شامل سوئیچ، روتر، فایروال و غیره، و تعمیر و نگهداری سخت افزار و نرم افزار مرتبط با شبکه و دستگاه‌های شبکه می‌پردازد.

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور شامل تمامی فعالیت‌ها و خدماتی است که به منظور حفظ و بهبود عملکرد شبکه و سرور انجام می‌شود. این خدمات شامل مدیریت، نظارت، تعمیر و نگهداری شبکه و سرور، دستگاه‌های شبکه و سرویس‌های شبکه مانند سرویس‌های فایل، پست الکترونیک، وب سرور و غیره است.

خدمات شبکه نوین نت

 • خدمات مبتنی‌بر مایکروسافت
 • خدمات مبتنی‌بر مدیریت تجهیزات سیسکو
 • خدمات مبتنی‌بر میکروتیک و روتربوردهای میکروتیک 
 • خدمات پسیو شبکه شامل نصب ، اجرا و مدیریت
 • خدمات پشتیبانی شبکه مشاوره ، نگهداری تجهیزات شبکه
 • فروش تجهیزات شبکه  شامل انواع سوئیچ‌ها ، روترها و مودم 
 • نصب و راه اندازی انواع سرور ها ، استوریج ها و ذخیره سازها
 • خدمات مشاوره و ارائه راهکار در زمینه‌های راه اندازی شبکه 
 • راه اندازی شبکه‌های بی‌سیم و LTE و دکل‌های مخابراتی
 • مجازی سازی و دامین شبکه‌های کامپیوتری و تجهیزات وابسته
 • نصب دوربین‌های مدار بسته مبتنی‌بر شبکه یا آی پی و آنالوگ
 • نگهداری شبکه کامپیوتری ، دکل‌ها مخابراتی و سیستم‌های محافظتی
 • نصب و راه اندازی مراکز تلفن پیشرفته‌ی تلفنی ویپ و سانترال
خدمات شبکه در تهران
خدمات شبکه در تهران

شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه

شرکت‌های بسیاری در زمینه شبکه و ارائه خدمات شبکه فعالیت دارند. نوین‌نت به عنوان شرکت رسمی در حوزه خدمات شبکه و همچنین اجرای شبکه‌های پسیو و اکتیو توانسته بیش از چندین پروژه‌های بزرگ و کوچک را اجرا نماید.پروژه‌هایی نظیر اجرا و کابل کشی شبکه ، نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته ، اجرا و پیاده‌سازی اتاق سرور فعالیت نماید.

شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه به شما کمک می‌کند علاوه‌بر اجرای شبکه‌های کامپیوتری شما می‌توانید به صورت دورکاری و برون سازمانی با آنها همکاری داشته باشید. البته این موضوع بیشتر برای شرکت‌هایی اهمیت دارد که نیاز دائمی به داشتن ای‌تی‌من یا پشتیبان شبکه ندارند. این امر باعث می‌شود که هزینه‌های شما کاهش و نیازهای شبکه شما در کمترین زمان برطرف گردد.برون سپاری شبکه و خدمات کامپیوتری امروزه امری مرسوم در بین شرکت‌هایی می‌باشند که از شبکه استفاده می‌کنند.چون نگهداری شبکه یک امر حیاتی برای یک شبکه می‌باشد.

دسته بندی خدمات شبکه

 • نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری و زیرساخت آن
 • پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه و نرم افزارهای سازمانی
 • نصب ، نگهداری و امنیت دوربین‌های مداربسته تحت شبکه و آنالوگ
 • مشاوره در خرید تجهیزات شبکه و دوربین‌های مداربسته
 • راهکارهای امنیتی و حفاظتی با هدف جلوگیری از نفوذ

شرکت خدمات شبکه

شرکت‌های خدمات شبکه به شما از اجرا تا پشتیبانی شبکه کمک می‌کنند. هرچه شرکت و تعداد سرور و کلاینت‌های شما بیشتر باشد نیاز شما به یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه بیشتر می‌شود.
شرکت‌های زیادی در تهران در زمینه شبکه و خدمات مربوطه فعالیت دارند. لذا، درنظر داشته باشید یک شرکت باید داری تجارب زیاد در حوزه شبکه باشد . این تجربه‌ها می‌تواند شامل خرید تجهیزات شبکه ، اجرا و نگهداری شبکه باشد.هرکدام از این فعالیت‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا یک شبکه پایدار و با امنیت بالا داشته باشید.
امنیت شبکه حرف مهم و اصلی در یک شبکه می‌باشد.با افزایش روزمره استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های داخلی یا لوکال و همچنین استفاده از نرم‌افزارهای متفاوت، نیازمند این هستید تا از ویروس‌ها و تروجان‌ها در امان باشید. مسئولیت این امر با متخصصان شبکه و کامپیوتر می‌باشد. در صورتی که شما از یک ادمین شبکه استفاده کنید که بر این مشکلات اگاه نباشد، با اتفاقاتی نظیر کلاهبرداری و ازدست‌رفتن اطلاعات برخواهید خورد.

شرکت خدمات شبکه‌های کامپیوتری

شرکت‌های خدمات کامیپوتری به شما در نصب‌و راه‌اندازی نرم افزارهای مورد نیازتان کمک می‌کنند.همچنین نیازهای کامپیوتری که در طول فرآیند کاری با آن مواجه می‌شوید را به سرعت برطرف می‌نماید.شرکت خدمات شبکه می‌تواند به شما در بکاپ‌گیری و پشتیبانی 24 ساعت اطلاعات کمک می‌نماید.این امر باعث می‌شود اطلاعات و امنیت شبکه شما به صورت فزاینده‌ای، افزایش یابد.
بالابودن تایم پاسخگویی و پشتیبانی شبکه شما باعث می‌شود که آپ تایم شبکه شما افزایش یابد.

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور عمدتا شامل موارد زیر می‌شود:

نظارت بر شبکه و سرور: نظارت بر عملکرد شبکه و سرور به منظور جلوگیری از هر گونه خطا و بروز مشکلات و همچنین بهره‌وری بهتر و بهبود کیفیت خدمات.

پشتیبانی فنی: شامل بررسی مشکلات سرور و شبکه، رفع خطاها و نگهداری مرتبط با دستگاه‌های سرور و شبکه و رفع مشکلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

پشتیبانی از نرم افزارها و سخت افزارهای شبکه و سرور: از جمله تعمیر، نصب، پیکربندی و به‌روزرسانی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مرتبط با شبکه و سرور.

مدیریت کاربران و دسترسی به شبکه: شامل ایجاد کاربران و مدیریت سطوح دسترسی آن‌ها به سرویس‌های شبکه و سرور.

امنیت شبکه و سرور: شامل مسائل امنیتی شبکه و سرور، پشتیبانی از فایروال و نظارت بر ارتباطات شبکه.

پشتیبانی از سرویس‌های شبکه: شامل پشتیبانی از سرویس‌هایی مانند پست الکترونیک، فایل سرور، سرور وب و غیره.

لیست خدمات شبکه

لیست خدماتی شامل مواردی می‌شود که با شبکه در ارتباط می‌باشد.این سرویس به طور کلی می‌تواند دربرگیرند مواردی همچون، نصب نرم افزار تا نصب و پشتیبانی شبکه و کامپیوترهای یک‌سازمان یا شرکت باشد.
در مورد خدمات شبکه باید به همه موارد کوچک تا بزرگ، قبل از پیاده‌سازی بستر شبکه ،توجه گردد.هرچه دراین فرایند چالش‌های پیش روی سازمان به خوبی بررسی شود این امکان برای شما فراهم می‌گردد که از منابع و سورس کمتری اسنفاده نمایید. لذا فقط بر اساس نیازهای سازمان خود اقدام به عقد قرارداد بنماید. برای آنکه شما بدانید حیطه کاری یک مسئول شبکه چیست، باید به موارد روبرو که در ادامه این مطلب ذکر می‌شود توجه بفرمایید.

 1. نصب و راه اندازی و یکپارچه سازی
 2. نصب و راه اندازی نرم افزارهای کاربردی
 3. پشتیبانی به صورت ریموت یا مستقر
 4. خدمات اینترنتی بر بستر بی‌سیم و کابلی
 5. مجازی سازی سرورها و استوریج‌ها
 6. بک آپ گیری از سیستم‌ها و سرورها
 7. پیش بینی چالش‌های پیش رو یک سازمان
 8. پیکربندی تلفن‌های ای پی و سانترال

انواع خدمات شبکه

تجهیزات شبکه بطورکلی‌ در دسته پسیو و اکتیو قرار می‌گیرند. جدا از بحث تقسیم‌بندی نمودن تجهیزات شبکه، خدمات شبکه نیز به دونوع پسیو و اکتیو ارائه می‌شوند.در ادامه پیش‌از بیان هر بحثی ابتدا تجهیزات شبکه را مورد بررسی قرار می‌دهیم و پس از آن به دو نوع خدمات شبکه می‌پردازیم.
به صورت کلی لوازم و تجهیزاتی که جهت انتقال داده‌ها و اطلاعات به جریان الکتریکی احتیاج دارند، تجهیزات اکتیو گفته می‌شود.اکتیو درلغت نیز به معنای فعال است.بنابراین می‌توان به تجهیزات فعال یک شبکه، تجهیزات اکتیو گفت.علاوه‌براین تجهیزاتی که برای انتقال‌داده و اطلاعات به جریان التریکی نیاز ندارند، خدمات پسیو و یا غیر فعال گفته می‌شود. پسیو در شبکه به معنی غیرفعال است.

اهداف راه اندازی شبکه داخلی network
خدمات پسیو

پشتیبانی شبکه نوین نت

اگر شما به عنوان یک شرکت و حتی یک کاربر خانگی باشید حداقل برای برطرف کردن نیازهای خود به یک پشتیبان شبکه نیاز داشته اید.پشتبان شبکه به شما کمک می کند که نیازهای خود را به سرعت برطرف نماید و این کمک را به شما می‌کند که باحفظ و نگهداری اصولی شبکه‌ای پایدار با آپتایم بالا داشته‌باشید.وظایف پشتیبان شبکه می‌تواند شامل موارد بسیار که حوزه فعالیت شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد قرار‌بگیرد.پشتبانی شبکه به طوری کلی به شما کمک می‌کند که امنیت شبکه خود را افزایش دهید تا در مقابل بد افزارها و حملات خارجی که به سرورهای شبکه انجام می‌شود جلوگیری کنید.

به طور کلی پشتیانی شبکه می‌تواند شامل تعمیرات کامپیوتر و  خدمات کامپیوتری نیز شود. خدمات IT که یکی دیگر مواردی هست که یک پشتبان شبکه بر عهده دارد شامل نصب نرم افزارهای یک شرکت ، بک آپ گیری ، مانتورینگ شبکه، امنیت شبکه ، برطرف کرد تمام مشکلات می‌شود که در یک سیستم کامپیوتری صورت می‌گیرد.از این رو خدمات شبکه اینترنت که از کانفینگ کردن مودم و ورتر تا نصب دکل های شبگه و آنتن‌های میکروتیک و تجهیزات سیسکو نیز می‌گردد.

خدمات پشتیبانی شبکه

شرکت هورداد سیستم نوین ارائه دهنده و پشتیبانی انواع خدمات پشتیبانی شبکه در تمامی نقاط تهران می‌باشد. خدمات شبکه جهت شرکت‌ها و موسسات از اولویت‌های خدمات شرکت هورداد سیستم نوین می‌باشد. در خدمات شبکه کامپیوتری در تهران بیش از 300 پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته‌است.
شرکت ما سعی می‌نماید در صورت وجود شبکه عیب‌یابی و بهینه‌سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرارداده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب سعی می‌نماید در حفظ صلاح و صرفه کارفرما تلاش کرده و با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سیستم در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی و نگهداری شبکه یکی از با اهمیت‌ترین موضوعات روز دنیا می باشد.هرسازمان و شرکتی که‌با اطلاعات و شبکه‌های کامپیوتری سرکار داشته‌باشد برای برطرف کردن نیازهای خود نیازمند شخص یا شرکت‌هایی می‌باشد که نگهداری و پشتیبانی شبکه را به صورت تخصصی انجام میدهد.
از این رو پشتیبانی شبکه می‌تواند به‌ما کمک کند که در کسری از زمان بتونیم نیازهای کامپیوتری  خود که می‌تواند به صورت نرم افزاری و سخت افزاری باشد برطرف نماید.
اما باید به این نکته توجه‌کرد که پشتبانی‌شبکه نیازمند موارد می‌باشد که باید بصورت تخصصی و براساس نیازهای که صورت انتخاب گردد تا بازده‌ای و امنیت خوبی برخوردار باشیم. 

شرکت خدمات پشتیبانی شبکه


همان طور در بالا در خصوص پشتیبانی شبکه توضیح داده شد . شرکت‌های خدمات پشتیبانی شبکه به شما کمک می‌کند علاوه‌بر برطرف کردن مشکلات کامپیوتری نیازهای سیستمی شما مانند سرور ، روترها، مودم‌ها نیز برطرف شود.
خدمات پشتیبانی شبکه یکی از نیازهای روز شرکت‌ها می‌باشند.از زیر ساخت شبکه استفاده می‌کنند و نیازمند پشتیبانی از اطلاعات و داده‌های خود می‌باشند.
این موضوع امری مهم و کاربردی در آینده یک شبکه می‌باشد.که در صورت عدم توجه به این امر مشکلات غیر قابل جبران ایجاد می‌کند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه


شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی شبکه مسولیت همچون نگهداری ، بروزرسانی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری دارند.
این شرک‌ها که شامل متخصصان شبکه و کامپیوتری می‌باشند بهترین راه‌حل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند.این شرکت‌ها به شما کمک می‌کنند بهترین عملکرد در شبکه و کامپیوتر داشته‌باشید. همچنین براساس توانایی شما اقدام به اجرا و پشتیبانی شبکه می‌نمایند.
این راه‌حل‌ها حاصل تجربه سال ها در زمینه شبکه و خدمات مربوطه می‌باشد که از اهمیت خاصی دردنیا امروزی برخوردار می‌باشد.

شرکت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

شرکت‌های پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری با ارائه خدمات متنوع و متخصصانه به سازمان‌ها و شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف شبکه‌های کامپیوتری فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها می‌توانند خدمات مختلفی از جمله نصب، پیکربندی، نگهداری و بهینه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، پشتیبانی فنی و امنیتی، مدیریت دسترسی کاربران به شبکه، پشتیبانی از سرویس‌های شبکه و نیز تهیه و تدارک سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موردنیاز ارائه دهند.

این شرکت‌ها با داشتن تیم‌های تخصصی و مجرب در زمینه شبکه‌های کامپیوتری، بهترین راه‌حل‌های فنی و مدیریتی را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌دهند. همچنین با استفاده از ابزارهای نرم‌افزاری پیشرفته و متخصصانه، این شرکت‌ها قادرند به صورت روزانه و در ساعات غیراداری، پایش و نظارت بر شبکه‌های کامپیوتری را انجام دهند و در صورت بروز هر گونه مشکلات فنی، با سرعت بالا آن‌ها را رفع کنند.

هدف اصلی شرکت‌های پشتیبانی شبکه کامپیوتری، حفظ پایداری، بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری شبکه‌های کامپیوتری و در نهایت ارائه خدمات بهتر و بهبود تجربه کاربران است.

پشتیبانی شبکه و سخت افزار

پشتیبانی شبکه و سخت افزار دو حوزه مجزا در حوزه فناوری اطلاعات هستند، اما به دلیل پیوستگی وابسته به هم، اغلب با هم ترکیب می‌شوند. پشتیبانی سخت افزار به معنای تأمین، نصب، پیکربندی و تعمیر اجزای سخت‌افزاری کامپیوتر و شبکه‌های کامپیوتری است. این شامل کارت‌های شبکه، روترها، سوییچ‌ها، سرورها، رک‌ها و سایر تجهیزات سخت‌افزاری می‌شود.

در حالی که پشتیبانی شبکه، شامل پشتیبانی از نرم‌افزارهای شبکه، سیستم‌عامل‌های شبکه، خدمات شبکه، پشتیبانی از کاربران، پشتیبانی از امنیت شبکه و غیره است. این به منظور اطمینان از عملکرد صحیح شبکه، رفع مشکلات و ارتقاء بهره‌وری شبکه است.

با توجه به اینکه شبکه‌های کامپیوتری بدون سخت‌افزار قابل استفاده نیستند، پشتیبانی از هر دو این حوزه به طور متقابل برای تضمین پایداری، بهره‌وری و ایمنی شبکه بسیار مهم است. برای مثال، اگر یکی از سرورهای شبکه دچار مشکل شود، تمامی کاربران شبکه ممکن است دچار اختلال شوند و به دنبال آن از کار بیافتند. به همین ترتیب، اگر یک قطعه سخت‌افزاری در شبکه مشکل داشته باشد، این ممکن است باعث کاهش کارایی شبکه و در نتیجه افزایش هزینه‌ها و کاهش بهره‌وری کاربران شود.

نوین نت یکی از مورد اعتمادترین و معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه در تهران است که توانسته با ارائه جدیدترین متدهای روز و پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته رضایت بسیاری از مشتریان و موسسه‌ها را به دست بیاورد خدمات اکتیو شبکه، خدمات پسیو شبکه، خدمات امنیت شبکه به شکل کاملا تخصصی و به کمک متخصصین شبکه در این شرکت امکان پذیر است.

نوین نت شرکت فروش تجهیزات شبکه می باشد.

تلفن : 02191307140

موبایل :09129215276

آدرس: ظفر بن بست وحدتی پلاک 2

نوین نت نماد اعتماد

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به علت نوسانات بازار در خصوص تجهیزات اکتیو و دوربین های مداربسته قبل خرید حتما تماس حاصل فرمایید. 02191306720
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من