خدمات شبکه در تهران

خدمات پشتیبانی شبکه

شرکت هورداد سیستم نوین ارائه دهنده و پشتیبانی انواع خدمات شبکه  در تمامی نقاط تهران می باشد. خدمات شبکه جهت شرکت ها و موسسات از اولویت های خدمات شرکت هورداد سیستم نوین می باشد که در خدمات شبکه کامپیوتری در تهران بیش از ۳۰۰ پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته است.

 شرکت ما سعی می نماید در صورت وجود شبکه عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرار داده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب سعی می نماید در حفظ صلاح و صرفه کارفرما تلاش کرده و با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سیستم در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

 

خدمات شبکه چیست؟
بیشتر بخوانید
خدماتی که توسط یک شخص یا شرکت جهت نصب نگهداری و پشتیبانی شبکه صورت می گیرد گفته می شود
پشتیبان شبکهIT MAN
بیشتر بخوانید
ای تی من یا پشتیبان شبکه این وظیفه را دارد که در کمترین زمان ممکن نیاز های شبکه شما را برطرف نماید
امنیت شبکهدقیق و حساس
بیشتر بخوانید
امنیت شبکه از مهمترین موضوعات شبکه می باشد که در طول فرآیند خدمات باید مورد توجه قرار بگیرد.
قبل
بعدی
خدمات ویژه شبکه
در تهران سریع و ارزان
ارتباط با ما
مشاوره رایگان
مشاوره در مورد خرید ، نصب و اجرای شبکه های کامپیوتری
۰۹۱۲۴۶۷۶۷۲۰
قبل
بعدی

لیست خدمات شبکه:

لیست خدماتی شامل موارد هم چون مواردی می شود که با شبکه در ارتباط می باشد.این سرویس به طور کلی می تواند در بر گیرند موارد همچون نصب نرم افزار تا نصب و پشتیبانی شبکه و کامپیوترهای یک سازمان یا شرکت باشد.برای آنکه شما از بدانید حیطه کاری یک مسئول شبکه چیست باید به مواردی که در ادامه این مطلب ذکر می شود توجه بفرمایید.

 • نصب و راه اندازی و یکپارچه سازی
 • نصب و راه اندازی نرم افزارهای کاربردی
 • پشتیبانی به صورت ریموت یا مستقر
 • خدمات اینترنتی بر بستر بی سیم و کابلی
 • مجازی سازی سرورها و استوریج ها
 • بک آپ گیری از سیستم ها و سرورها
 • پیش بینی چالش های پیش رو یک سازمان
 • پیکربندی تلفن های ای پی و سانترال

انواع خدمات شبکه

خدمات پسیو  :

خدمات پسیو یکی از مواردی است که ما در حال حاضر انجام میدهیم.شبکه پسیو یکی از بنیادی ترین مواردی است که امروزه هر شرکت یا سازمانی که از سیستم های کامپیوتری استفاده می نماید.شبکخ پسیو شامل ترانکینگ ، کابل کشی ، آرایش رک و نصب پریز برق و شبکه می باشد. در نظر داشته باشد نصب شبکه پسیو نیازمند زمان و تجربه کافی می باشد. شبکه های پسیو دارای تپولوژی ها و نصب مختلفی می باشد.

خدمات پسیو شبکه  یکی دیگر از سرویس  در حوزه فناوری می باشد . این خدمات شامل نصب و اجرای شبکه می باشد که در بر گیرند تجهیزاتی مانند کابل ، ترانکینگ ، رک ، سرور،پریز و.. می باشد.پسیو شبکه یکی از بنیادی ترین اصول شبکه می باشد.نصب این تجهیزات بر اساس حجم کاری و تجهیزات استفاده شده در شبکه اجرا می شود.شرکت ما به عنوان یک شرکت اجرای شبکه پسیو توانسته است بیش از صد پروژه در زمینه شبکه اجرا نماید.برای اجرای شبکه پسیو این نکته مهم است که شبکه ای که می خواهیم در اختیار داشته باشیم به چه مواردی اهمیت دارد و چه مقدار می خواهیم هزینه نماییم.همه ی این مواردی که گفته شد در کیفیت شبکه ما تاثیر گذار می باشد اما اگر شما یک شرکت کوچک هستید پیشنهاد می شود از شبکه های بی سیم استفاده شود.

خدمات اکتیو :

خدمات اکتیو به مراتب از شبکه پسیو مهم تر می باشد اما شبکه ی پسیو و اکتیو مکمل هم می باشند.تجهیزات اکتیو شامل سویچ ، روتر و سرور می باشد که تنظیم و کانفینگ آن نیازمند تخصص بالا می باشد.تجهیزات اکتیو که امنیت آنان در شبکه و کامپیوترها اهمیت خاصی دارد باید به گونه ای تنظیم شود که باعث محدودیت در سیستم ها کاربران شود و همچنین امتیت جامع و یکپارچه ای جهت استفاده کاربران ایچاد نماید.لذا خدمات اکتیوی که امروزه استفاده می شود می تواند آپ تایم یک سیستم را افزابش دهد و باعث افزایش بهره و راندمان کاربران یک مجموعه گردد.

بهترین عملکرد در بین تجهیزات شبکه اکتیو را می توان در مجموعه تجهیزات سیسکو دید.این شرکت بزرگ که می توان کلیه نیازهای یک مجموعه اسمال بیزنس تا لارج بیزنس را در بر بگیرد.سویچ ها سیسکو امروزه در بازار ایران جایگاه خوبی برخوردار می باشند که از نظر قیمتی می توانند نیازهای همه شرکت ها با بودجه های مختلف را در بر بگیرد.شرکت ما با تجربه بالا بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را در اختیار شما قرار می گذارد که بهترین راندمان را در شبکه ی کامپیوتری خود داشته باشید.

دسته بندی خدمات شبکه :

 • نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و زیرساخت آن
 • پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه و نرم افزارهای سازمانی
 • نصب ، نگهداری و امنیت دوربین های مداربسته تحت شبکه و آنالوگ
 • مشاوره در خرید تجهیزات شبکه و دوربین های مداربسته
 • راهکارهای امنیتی و حفاظتی که هدف جلوگیری از نفوذ

خدمات پشتیبانی مرکز تهران

ارائه خدمات پشتیبانی کامپیوتر و سرویس نگهداری سیستم های کامپیوتری به شرکتهای واقع در محدوده ی مرکز تهران شامل خیابان مفتح، میدان هفت تیر، کریم خان، ولیعصر، مطهری و بهشتی  و انقلاب و خیابان شریعتی را به صورت حضوری، تلفنی و راه دور به صورت ماهیانه و سالیانه و موردی ارائه می دهد.

خدمات پشتیبانی شمال شهر تهران

شرکتهای واقع در محدوده ی شمال تهران شامل مناطق تجریش، میرداماد، ونک، نیاوران، شیخ بهایی، ملاصدرا، دارآباد، بلوار ارتش، اتوبان بابایی، میدان نوبنیاد و محله پاسداران نیز می توانند از خدمات تخصصی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سرویس دوره ای  و منظم نگهداری سیستم های رایانه ای و برون سپاری سرور و برنامه های نرم افزاری آن بهره مند شوند.شرکت هورداد سیستم نوین خدمات  کامپیوتر و نگهداری سرور و سرویسهای رایانه ای را در مرکز تهران و شمال، جنوب و شرق و غرب استان تهران بصورت حضوری، تلفنی و راه دور به صورت ماهیانه و سالیانه و موردی ارائه می دهد. شرکت های مقیم در مناطق مختلف شهر تهران می توانند از خدمات پشتیبانی شبکه و سرویسهای دوره ای بازدید از سیستم های کامپیوتری و ساپورت سرورها بهره مند شوند.

خدمات پشتیبانی غرب استان تهران

شرکت هورداد سیستم نوین  ارائه دهنده ی خدمات به شرکت های واقع در غرب استان تهران و سازمانهای غربی شهر تهران شامل منطقه صادقیه، بلوار کاشانی، محله مرزداران، بلوار کشاورز، پونک و حصارک، میدان آزادی، جاده مخصوص و اتوبان تهران کرج قزوین میباشد.

خدمات پشتیبانی شبکه شرق تهران

ارائه خدمات پشتیبانی سرور و شبکه و سرویس دوره ای کامپیوتر و نگهداری سیستم های رایانه ای به شرکت های واقع در محدوده جغرافیایی شرق تهران شامل خیابان فرجام، میدان رسالت، محله های تهران پارس، فلکه اول و دوم و سوم و چهارم تهرانپارس، منطقه قنات کوثر، میدان استخر و خیابان اتحاد را به صورت حضوری، تلفنی و راه دور به صورت ماهیانه و سالیانه و موردی ارائه می دهد. لازم به ذکر است که بسیاری از مشتریان محترم شرکت هورداد سیستم نوین نیز در همین محدوده ها واقع می باشند.

پشتیبانی شبکه جنوب تهران

شرکت های واقع در محدوده جغرافیایی جنوب تهران شامل مناطق راه آهن، شوش، ترمینال جنوب، مولوی، میدان خراسان، خیابان پیروزی، میدان امام حسین، افسریه، اتوبان آزادگان و خلیج فارس و محله جمهوری و حافظ و بازار تهران نیز می توانند از خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سرویس دوره ای  و منظم نگهداری سیستم های رایانه ای و برون سپاری سرور و برنامه های نرم افزاری آن بهره مند شوند.

 

نوین نت

این موضوع یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت ما می باشد که بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه اجرای و نگهداری شبکه فعالیت دارد و به صورت رایگان به شما کاربران سایت نوین نت مشاوره نمایدسز

عمده خدمات و پشتبانی شرکت هورداد سیستم نوین شامل موارد ذیل است :

 • خدمات مبتنی بر مایکروسافت
 • خدمات مبتنی بر  مدیریت تجهیزات سیسکو
 • خدمات مبتنی بر میکروتیک و روتربوردهای میکروتیک 
 • خدمات پسیو شبکه شامل نصب ، اجرا و مدیریت
 • خدمات پشتیبانی شبکه مشاوره ، نگهداری تجهیزات شبکه
 • فروش تجهیزات شبکه  شامل انواع سوئیچ ها ، روتر ها ، مودم 
 • نصب و راه اندازی انواع سرور ها و استوریج ها ، ذخیره سازها
 • خدمات مشاوره و ارائه راهکار در زمینه های راه اندازی شبکه 
 • راه اندازی شبکه های بی سیم و LTE و دکل های مخابراتی
 • مجازی سازی و دامین شبکه های کامپیوتری و تجهیزات وابسته
 • نصب دوربین های مدار بسته مبتنی بر شبکه یا آی پی و آنالوگ
 • نگهداری شبکه کامپیوتری ، دکل ها مخابراتی و سیستم ها محافظتی
 • نصب و راه اندازی مراکر تلفن پیشرفته تلفنی ویپ و سانترال
خدمات شبکه در تهران
خدمات شبکه در تهران

شرکت خدمات شبکه در تهران

چرا خدمات شبکه در تهران اهمیت دارد از آنجایی که شرکت های بی شماری در تهران مشغول به کار می باشند استفاده از خدمات کامپیوتری اهمیت خاصی برای این شرکت ها دارد.شرکت چه کوچک باشند چه بزرگ بسته به نیاز خود به یک شرکت نگهداری یا خدماتی در زمینه سرویس دهنده های شبکه نیاز دارند.این خدمات می تواند شامل موارد زیادی از نصب راه اندازی یک شبکه برای شرکت ها و موسسات باشد تا نگهداری از یک نرم افزار یا چندین سرور شامل می شود.

آنچه در اینباره مهم است شرکت مناسب جهت نگهداری از تجهیزات شما اهمیت خاصی دارد . شرکت ها بر اساس تجارب خود می تواند به شما در زمینه شبکه کمک و اطلاع رسانی کنند . شرکت های شبکه که در حوزه انفورماتیک فعالیت دارند بسته به نیاز شما خدمات در اختیار شما قرار می دهند این خدمات می تواند در بر گیرند ه تمام نیازهای شما باشد با کمترین هزینه که یکی موضوعات مهم در مدیریت منابع مالی یک شرکت است.

شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه

شرکت های بسیاری در زمینه شبکه و ارائه خدمات شبکه فعالیت دارند نوین نت به عنوان شرکت رسمی در حوزه خدمات شبکه و همچنین اجرای شبکه های پسیو و اکتیو توانسته از بیش از چندین پروژه های بزرگ و کوچک اجرای نماید.پروژه هایی نظیر اجرا و کابل کشی شبکه ، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته ، اجرای و پیاده سازی اتاق سرور فعالیت نماید.

شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه به شما کمک می کند علاوه بر اجرای شبکه های کامپیوتری شما می توانید به صورت دورکاری و برون سازمانی با آنها همکاری داشته باشید این موضوع بیشتر برای شرکت هایی اهمیت دارد که نیاز دائمی به داشتن ای تی من یا پشتیبان شبکه ندارند این باعث می شود که هزینه های شما کاهش و نیازهای شبکه شما در کمترین زمان برطرف گردد.برون سپاری شبکه و خدمات کامپیوتری امروزه امری مرسوم در بین شرکت هایی می باشند که از شبکه استفاده می کنند.چون نگهداری شبکه یک امر حیاتی برای یک شبکه می باشد.

شرکت خدمات شبکه

شرکت های خدمات شبکه به شما از اجرا تا پشتیبانی شبکه کمک می کنند هر چه شرکت و تعداد سرور و کلاینت های شما بیشتر باشد نیاز شما به یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه بیشتر می شود.شرکت های زیادی در تهران در زمینه شبکه و خدمات مربوطه فعالیت دارند اما در نظر داشته باشید یک شرکت باید داری تجارب زیاد در حوزه شبکه باشد . این تجربه ها می تواند شامل خرید تجهیزات شبکه ، اجرا و نگهداری شبکه باشد.هرکدام از این فعالیت ها می تواند به شما کمک کند تا یک شبکه پایدار و با امنیت بالا داشته باشید.امنیت شبکه در اینجا حرف مهم اصلی در یک شبکه می باشد.با افزایش روزمره استفاده از شبکه های کامپیوتری و شبکه های داخلی یا لوکال و استفاده از نرم افزارهای بسیار شما نیازمند این هستید تا از ویروس ها و تروجان ها دا امان باشید مسئولیت این امر با متخصصان شبکه و کامپیوتر می باشد در صورتی که شما از یک ادمین شبکه استفاده کنید که بر این مشکلات اگاه نباشد شما با اتفاقاتی نظیر کلاهبرداری و از دست رفتن اطلاعات بر خواهید خورد.

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری

شرکت های خدمات کامیپوتری به شما کمک می کنند علاوه بر نصب و راه اندازی نرم افزارهای مورد نیاز شما اقدام نمایند همچنین   نیازهای کامپیوتری که در طول فرآیند کاری با آن مواجه می شوید را به سرعت برطرف نماید.شرکت خدمات شبکه می تواند به شما در بکاپ گیری و پشتیبانی ۲۴ ساعت اطلاعات کمک نماید.این امر باعث می شود اطلاعات و امنیت شبکه شما به صورت فزاینده ای افزایش یابد.هر چه تایم پاسخگویی و پشتیبانی شبکه شما بالا تر باشد این امر باعث می شود که آپ تایم شبکه شما افزایش یابد

شرکت خدمات پشتیبانی شبکه

همان طور در بالا در خصوص پشتیبانی شبکه توضیح داده شد . شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه به شما کمک می کند علاوه بر برطرف کردن مشکلات کامپیوتری نیازهای سیستمی شما مانند سرور ، روترها، مودم ها نیز برطرف گردد.خدمات پشتیبانی شبکه یکی از نیازهای روز شرکت ها می باشند که از زیر ساخت شبکه استفاده می کنند و نیازمند پشتیبانی از اطلاعات و داده های خود می باشند.این موضوع امری مهم و کاربردی در آینده یک شبکه می باشد.که در صورت عدم توجه به این امر مشکلات غیر قابل جبران ایجاد می کند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه

شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه مسولیت همچون نگهداری ، بروزرسانی و اجرای شبکه های کامپیوتری دارند این شرکت ها که شامل متخصصان شبکه و کامپیوتری می باشند بهترین راه حل ها را در اختیار شما قرار می دهند.این شرکت ها به شما کمک می کنند بهترین عملکرد در شبکه و کامپیوتر داشته باشید و بر اساس توانایی شما اقدام به اجرا و پشتیبانی شبکه می نمایند.این راه حل ها حاصل تجربه سال ها در زمینه شبکه و خدمات مربوطه می باشد که از اهمیت خاصی در دنیا امروزی برخوردار می باشد.

لینک کوتاه نوشته

0