سوئیچ 24 پورت سیسکو ws-C2960s-24TS-L

9,500,000 تومان

سوئیچ 24 پورت سیسکو ws-C2960s-24TS-L

توضیحات

سوئیچ سیسکو Catalyst 2960-S Series WS-C2960S-24PS-L با ظرفیت Power over Ethernet (PoE) خود برجسته است. این مدل دارای گزینه های منبع تغذیه با 370 وات کل منبع تغذیه ثابت برای سوئیچ های POE به عنوان 12 پورت تا 30 وات در هر سوئیچ سوئیچ یا 24 پورت تا 15.4 وات در هر پورت سوئیچ می باشد. علاوه بر این ، پورت های 24 PoE سیسکو WS-C2960S-24PS-L نیز پورت های اترنت 10/100/1000 هستند و این دستگاه قابلیت جمع آوری سوئیچ FlexStack جدید را با 4 پورت افزایشی One Gigabit Ethernet با قابلیت اتصال کوچک (SFP) فراهم می کند. با عملکرد 20 گیگابیت بر ثانیه

مشخصات سریع

شکل 1 ظاهر WS-C2960S-24PS-L را نشان می دهد.

جدول 1 مشخصات سریع WS-C2960S-24PS-L را نشان می دهد.

کد محصول WS-C2960S-24PS-L
نوع محفظه قابل نصب روی رک – 1U
مجموعه ویژگی پایگاه LAN
Uplink Interfaces چهار پلاگین 1G کوچک با فرم عامل (SFP)
پورت های Downlink 24 پورت اترنت 10/100/1000 PoE+
ظرفیت PoE 370 وات
شکاف (های) توسعه 1 (مجموع) / 1 (رایگان) x ماژول انباشته
ظرفیت سوئیچینگ 176 گیگابیت بر ثانیه
عملکرد حمل و نقل (اندازه بسته 64 بایت) 41.7 Mpps
درام 128 مگابایت
فلش مموری فلش 64 مگابایت
ابعاد ابعاد 44.5 × 38.6 × 4.5 سانتی متر
وزن بسته بندی 10.65 کیلوگرم

مشخصات کالا

شکل 2 پنل جلویی WS-C2960S-24PS-L را نشان می دهد.

توجه داشته باشید:

دکمه حالت پورت کنسول RJ45
24 پورت اترنت 10/100/1000 PoE+ پورت USB مینی نوع B (کنسول)
اسلات های ماژول SFP پورت USB نوع A
پورت مدیریت اترنت

شکل 3 پنل پشتی WS-C2960S-24PS-L را نشان می دهد.

توجه داشته باشید:

1 (مجموع) / 1 (رایگان) x ماژول انباشته اتصال RPS
اگزوز فن کانکتور برق AC

لوازم جانبی

جدول 2 برخی از لوازم جانبی WS-C2960S-24PS-L را نشان می دهد.

مدل ها شرح
C2960S-STACK ماژول Catalyst 2960S FlexStack Stack برای پایگاه LAN اختیاری است
GLC-LH-SM فرستنده و گیرنده GE SFP ، اتصال LC LX/LH
GLC-SX-MMD ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP ، MMF ، 850 نانومتر ، DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول 6 فوت با RJ45 و DB9F

مقایسه با موارد مشابه

جدول 3 مقایسه موارد مشابه را نشان می دهد.

مدل ها WS-C2960X-24PS-L WS-C2960S-24PS-L
PoE موجود است آره آره
بنادر 24 پورت اترنت 10/100/1000 گیگابیت 24 × اترنت 10/100/1000 PoE+ پورت FP)
تعویض ظرفیت 216 گیگابیت بر ثانیه 176 گیگابیت بر ثانیه
پیوندهای بالا 4 x 1G SFP 4 x 1G SFP
مجموعه ویژگی پایگاه LAN پایگاه LAN
قابل جمع شدن آره آره

اطلاعات بیشتری کسب کنید

آیا در مورد WS-C2960S-24PS-L س questionالی دارید؟

اکنون از طریق Live Chat یا sales@router-switch.com با ما تماس بگیرید .

WS-C2960S-24PS-L (USED) مشخصات

مشخصات WS-C2960S-24PS-L

اطلاعات کلی

نوع وسیله سوئیچ – 24 پورت – مدیریت شده
نوع محفظه قابل نصب روی رک – 1U
بنادر 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP
قدرت روی اترنت (PoE) PoE
کارایی ظرفیت سوئیچینگ: 176 گیگابیت بر ثانیه performance عملکرد حمل و نقل (اندازه بسته 64 بایت): 41.7 مگابایت در ثانیه
اندازه میز آدرس MAC ورودی های 8K
پروتکل مدیریت از راه دور SNMP 1 ، SNMP 2 ، RMON 1 ، RMON 2 ، RMON 3 ، RMON 9 ، Telnet ، SNMP 3 ، SNMP 2c ، HTTP ، HTTPS ، TFTP ، SSH
الگوریتم رمزگذاری SSL
روش احراز هویت پوسته امن (SSH) ، RADIUS ، TACACS+
امکانات تعویض لایه 2 ، تشخیص خودکار در هر دستگاه ، تعیین نشانی IP پویا ، قدرت روی اترنت (PoE) ، مذاکره خودکار ، پشتیبانی از BOOTP ، پشتیبانی از ARP ، تعادل بار ، پشتیبانی از VLAN ، افزایش خودکار (خودکار MDI/MDI-X) ، اسکن IGMP ، پشتیبانی Syslog ، پشتیبانی DiffServ ، Broadcast Storm Control ، پشتیبانی IPv6 ، کنترل طوفان Multicast ، کنترل طوفان Unicast ، پشتیبانی از پروتکل درخت سریع گسترش (RSTP) ، پشتیبانی پروتکل درختان گسترده (MSTP) ، DHCP snoop ، پروتکل پویا پویا (DTP) ) پشتیبانی ، پشتیبانی پروتکل تجمع بندر (PAgP) ، پشتیبانی از لیست کنترل دسترسی (ACL) ، کیفیت خدمات (QoS) ، PoE+، پروتکل کنترل تجمع پیوند (LACP) ، امنیت بندر ، اعلان آدرس MAC ، آنالیزور پورت سوئیچ از راه دور (RSPAN)
استانداردهای مطابق IEEE 802.3، IEEE 802.3u، IEEE 802.3z، IEEE 802.1D، IEEE 802.1Q، IEEE 802.3ab، IEEE 802.1p، IEEE 802.3af، IEEE 802.3x، IEEE 802.3ad (LACP)، IEEE 802.3ad (IACE، 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad، IEEE 802.1ad IEEE 802.1s ، IEEE 802.3ah ، IEEE 802.1ab (LLDP) ، IEEE 802.3at
رم 128 مگابایت
فلش مموری فلش 64 مگابایت
شاخص های وضعیت وضعیت پورت ، فعالیت پیوند ، سرعت انتقال پورت ، حالت دو طرفه پورت ، قدرت ، سیستم

گسترش / قابلیت اتصال

رابط ها 24 x 10Base -T/100Base -TX/1000Base -T -RJ -45 -PoE ¦ USB: 1 x 4 PIN USB Type A ¦ 1 x console -mini -USB Type B -management ¦ 1 x console -RJ -45 – مدیریت ¦ 1 x 10Base-T/100Base-TX-RJ-45-management ¦ 4 x SFP (mini-GBIC)
شکاف (های) توسعه 1 (مجموع) / 1 (رایگان) x ماژول انباشته

قدرت

دستگاه قدرت منبع تغذیه – داخلی
ولتاژ مورد نیاز AC 120/230 V (50/60 هرتز)
مصرف برق عملیاتی 55 وات

متفرقه

عرض 44.5 سانتی متر
عمق 38.6 سانتی متر
ارتفاع 4.5 سانتی متر
وزن 5.77 کیلوگرم
کیت نصب رک اختیاری
MTBF 245،604 ساعت (ها)
استانداردهای مطابق TUV GS، CISPR 22 Class A، GOST، BSMI CNS 13438 Class A، CISPR 24، NOM، VCCI Class A ITE، EN55024، CB، EMC، MIC، IEC 60950-1، EN 60950-1، UL 60950-1 ویرایش دوم ، RoHS ، CSA C22.2 شماره 60950-1 ، FCC قسمت 15 B کلاس A
نرم افزار / سیستم مورد نیاز
شامل نرم افزار پایگاه شبکه سیسکو IOS
خدمات و پشتیبانی گارانتی مادام العمر محدود
خدمات و جزئیات پشتیبانی گارانتی محدود – تعویض – مادام العمر – زمان پاسخگویی: روز کاری بعد ¦ گارانتی محدود – منبع تغذیه و طرفداران – 5 سال update نسخه های جدید به روز رسانی

پارامترهای محیطی

حداقل دمای کارکرد -5 درجه سانتی گراد
حداکثر دمای کارکرد 40 درجه سانتی گراد
محدوده رطوبت در حال کار 10 – 95 ((غیر متراکم)
حداقل دمای ذخیره سازی -25 درجه سانتی گراد
حداکثر دمای ذخیره سازی 70 درجه سانتی گراد
محدوده رطوبت ذخیره سازی 10 – 95 ((غیر متراکم)
حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
سبد خرید

سوئیچ 24 پورت سیسکو ws-C2960s-24TS-L

9,500,000 تومان
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من