سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L

13,500,000 تومان

سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L

توضیحات

 

سوئیچ قابل انعطاف پایه Cisco Catalyst 2960X سری 48 پورت LAN ، Power over Ethernet Plus (PoE+) را ارائه می دهد که تا 740 وات از بودجه PoE را برای 24 پورت با 30 وات در هر پورت یا 48 پورت با 15.4 وات در هر پورت پشتیبانی می کند.

مشخصات سریع

جدول 1 مشخصات سریع را نشان می دهد.

کد محصول WS-C2960X-48FPS-L
نوع محفظه قابل نصب روی رک – 1U
مجموعه ویژگی پایگاه LAN
Uplink Interfaces 4 x 1G SFP
بنادر 48 درگاه 10/100/1000 اترنت گیگابیتی
PoE Power موجود است 740 وات
حداکثر تعداد انباشته 8
پهنای باند پشته 80G
عملکرد حمل و نقل 107.1 مگابایت
تعویض پهنای باند 216 گیگابیت بر ثانیه
رم 512 مگابایت
فلش مموری 128 مگابایت
ابعاد 44.5 سانتی متر در 36.8 سانتی متر در 4.5 سانتی متر
وزن بسته بندی 10.65 کیلوگرم

مشخصات کالا

شکل 1 پنل جلویی سوئیچ Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L را نشان می دهد.

توجه داشته باشید:

port پورت مدیریت اترنت button دکمه حالت ③ سوئیچ LED ها ④ پورت USB مینی نوع B (کنسول) port پورت های USB نوع A

port پورت های ماژول SFP ⑦ 48 پورت 10/100/1000 LED LED CONSOLE ⑨ LED MGMT port پورت کنسول RJ-45

· LED های سوئیچ شامل LED های SYST ، STAT ، SPEED ، RPS ، MAST ، POE و STACK هستند.

· Power over Ethernet Plus (PoE+) تا 740 وات بودجه PoE را برای 24 پورت با 30W در هر پورت یا 48 پورت با 15.4W در هر پورت پشتیبانی می کند.

شکل 2 پنل پشتی سوئیچ Cisco Catalyst 2960X-48FPS-L را نشان می دهد.

توجه داشته باشید:

sl شکاف و کاور ماژول FlexStack-Plus ha خروجی فن ③ اتصال RPS ④ اتصال برق AC

شکل 3 ظرفیت انباشته را نشان می دهد.

این سوئیچ C2960X ظرفیت قابل جمع آوری را ارائه می دهد که تا 8 سوئیچ را با مجموعه سری پایه 2960-X پشتیبانی می کند. همچنین می تواند تا 4 سوئیچ را روی هم قرار دهد هنگامی که با سوئیچ های سری 2960-S LAN مخلوط می شود.

 

شکل 4 WS-C2960X-48FPS-L و کابل ها را نشان می دهد.

لوازم جانبی

جدول 2 برخی از لوازم جانبی WS-C2960X-48FPS-L را نشان می دهد.

مدل ها شرح
C2960X-STACK ماژول انباشته Catalyst 2960-X FlexStack Plus
CAB-STK-E-0.5M کابل های انباشته Cisco FlexStack
GLC-LH-SMD ماژول فرستنده گیرنده سیسکو GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP ، MMF/SMF ، 1310nm ، DOM
GLC-SX-MMD ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP ، MMF ، 850 نانومتر ، DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول 6 فوت با RJ45 و DB9F
CAB-CONSOLE-USB کابل کنسول 6 فوت با USB نوع A و mini-B

 

WS-C2960X-48FPS-L مشخصات

مشخصات WS-C2960X-48FPS-L

نوع محفظه قابل نصب روی رک – 1U
تعداد پورت 48 x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP
رابط مدیریت شبکه 10/100 مگابیت بر ثانیه اترنت (RJ-45)
PoE Power موجود است 740 وات
ارسال پهنای باند (Gbps) 108 گیگابیت بر ثانیه
حداکثر تعداد انباشته 8
پهنای باند پشته 80 گرم
عملکرد حمل و نقل 107.1 مگابایت
تغییر پهنای باند 216 گیگابیت بر ثانیه
حداکثر VLAN های فعال 1023
اندازه جدول آدرس MAC 16K (به طور پیش فرض)
CPU دو هسته ای APM86392 600 مگاهرتز
رم 256 مگابایت
فلش مموری 64 مگابایت
شاخص های وضعیت وضعیت درگاه: یکپارچگی پیوند ، غیرفعال ، فعالیت ، سرعت ، و دوبلکس کامل وضعیت سیستم: سیستم ، RPS ، وضعیت پیوند پشته ، پیوند دوطرفه ، PoE و سرعت پیوند
گسترش / قابلیت اتصال
پورت های کنسول USB (نوع B) ، اترنت (RJ-45)
کابل انباشته اختیاری
افزونگی قدرت گزینه (PWR-RPS2300)
محدوده ولتاژ (خودکار) 110 ولت-240 ولت
مصرف برق عملیاتی 0.89 کیلو ولت
متفرقه
عرض 17.5 اینچ (44.5 سانتی متر)
عمق 14.5 اینچ (36.8 سانتی متر)
ارتفاع 1.75 اینچ (4.5 سانتی متر)
وزن 12.9 پوند (5.8 کیلوگرم)
وزن بسته بندی 23.48 پوند ( 10.65 کیلوگرم )
کیت نصب رک اختیاری
 MTBF در ساعت 232،610
استانداردهای مطابق ● IEEE 802.1D پروتکل درخت پوشا
● IEEE 802.1P چونکه اولویت بندی
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af و IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (فقط فیبر 100BASE-X تک/چند حالته)
● IEEE 802.3x دوطرفه کامل در 10BASE-T ، 100BASE-TX ، و 1000BASE-T پورت● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
standards استانداردهای RMON I و II
● SNMP v1 ، v2c ، و v3
IEEE 802.ax
802.3E
نرم افزار سیستم / مجوز
سیستم نرم افزار IOS LAN BASE
مجوز NERGY-MGT-100-K9 ، EW-DO-100-DE
امکانات ● فریم های جامبو

● VLANS

● صدا ولان

TP VTPv2

DP CDPv2

LLDP

2. 802.3ad LACP

● PVST/PVST+

● 802.1W/802.1S

● Port Fast/Uplink Fast

● بندر CoS Trust و Override

زمان بندی

Que صف بندی اولویت دار

● صف های اولویت CoS را پیکربندی کنید

. افت دم وزن

transpare شفافیت DSCP

امنیت شبکه SSH ، SSL و SCP

● RADIUS و TACACS+

pt رمزنگاری SNMPv3

802.1x پوند

802.1x حسابداری / MIB

2. 802.1xw/ امنیت پورت

2. 802.1xw/VLAN صدا

2. 802.1x VLAN مهمان

اختصاص 802.1x VLAN

● 802.1x MAC-Auth Bypass

● BPDU/روت گارد

● امنیت بندر

● خصوصی VALN Edge

● کنترل طوفان

● unicast و multicast ناشناس را مسدود کنید

● IGMP Snooping

● IGMP فیلتر/دریچه گاز

مدیریت و عیب یابی ● خودکار MDOX

TDR

UDLD

● پاسخگوی IP SLA

● لایه 2 / IP Traceroute

. SPAN

RSPAN

● تنظیم سریع

● مدیر دستگاه

Network دستیار شبکه سیسکو

ports Smartports + مشاور

● مشاور عیب یابی

● ارتقاء IOS سیسکو را بکشید و رها کنید

● آدرس IP DHCP

● نصب خودکار با پیکربندی ذخیره شده

● پیکربندی جایگزین کنید

● DHCP ارتقاء خودکار تصویر

● تخصیص مبتنی بر بندر DHCP

● خطا غیرفعال کردن MIB

محدوده های زیست محیطی
دمای کارکرد تا 5000 فوت (1500 متر) 23 درجه فارنهایت تا 113 درجه فارنهایت

(-5 تا 45 درجه سانتیگراد)

دمای کارکرد تا 10000 فوت (3000 متر) 23 تا 104 درجه فارنهایت

(-5 تا 40 درجه سانتیگراد)

استثناء کوتاه مدت در سطح دریا* 23 درجه فارنهایت تا 131 درجه فارنهایت

(-5 تا 55 درجه سانتیگراد)

استثناء کوتاه مدت تا 5000 فوت (1500 متر)* 23 درجه فارنهایت تا 122 درجه فارنهایت

(-5 تا 50 درجه سانتیگراد)

استثناء کوتاه مدت تا 10000 فوت (3000 متر)* 23 درجه فارنهایت تا 113 درجه فارنهایت

(-5 تا 45 درجه سانتیگراد)

استثناء کوتاه مدت تا 13000 پا (4000 متر)* 23 تا 104 درجه فارنهایت

(-5 تا 40 درجه سانتیگراد)

دمای ذخیره سازی تا 15000 پا (4573 متر) -13 تا 158 درجه فارنهایت

(-25 تا 70 درجه سانتیگراد)

ارتفاع عملیاتی تا 10000 پا

(حداکثر 3000 متر)

ارتفاع ذخیره سازی حداکثر تا 13000

(حداکثر 4000 متر)

رطوبت نسبی عملکرد 10 تا 95 درصد بدون تراکم
رطوبت نسبی ذخیره سازی 10 تا 95 درصد بدون تراکم
توضیحات تکمیلی
قابلیت PoE

دارد

جدول مک آدرس

32K

ماکزیمم تعداد VLAN

64 شبکه مجازی VLANs با حداکثر آیدی 4000

حافظه DRAM

256MB

ظرفیت سوئیچینگ

100Gbps

نرخ انتقال دیتا

50Gbps

ابعاد

45*368*445 میلیمتر

وزن

5.8 کیلوگرم

منبع تغذیه

100 تا 240 ولت AC

توان مصرفی

740 وات

حمل و نقل کالا
حمل و نقل کالا
سبد خرید

سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L

13,500,000 تومان
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من